Συμμετοχές και Διάκριση Μαθητών μας στον 1ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Βιολογίας Γυμνασίου.

Πολλά συγχαρητήρια στους μαθητές της Γ τάξης του σχολείου μας, Άρτεμη-Ζωή ΜπακάκηΓιώργο Κυριακό,  Καλλιόπη Μαϊτού και Σοφία Λύκου για τη συμμετοχή τους στον 1ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Βιολογίας Γυμνασίου.
Όλοι οι μαθητές μας είχαν πολύ υψηλές βαθμολογικές επιδόσεις και ιδιαιτέρως η μαθήτριά μας Άρτεμις ? Ζωή Μπακάκη που με βαθμολογία 42/45 περιλαμβάνεται στους μαθητές που πανελλαδικά τους απονέμεται έπαινος από την οργανωτική επιτροπή.
Παιδιά, σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και την αγάπη σας για το μάθημα της Βιολογίας και βέβαια για  την προσπάθειά και την επιτυχία σας στον διαγωνισμό που μας τιμά ως σχολείο και μας έδωσε πολλή χαρά.
Σας ευχόμαστε καλή πρόοδο και συνέχεια με συνέπεια στον αγώνα σας  για μόρφωση και κατάκτηση των προσωπικών σας κορυφών.

Εύγε! Είθε πάντοτε να αριστεύετε!